Analizując wszystko to, co zdarzyło się w moim życiu mogę powiedzieć, że Quantec pojawił się w nim nieprzypadkowo. 
Od dzieciństwa żyłam w świecie dźwięków, zdobyłam zawód muzyka, potem pojawiło się zainteresowanie kolorem, formą, bryłą. Zdobyłam drugi zawód związany z kompozycją przestrzenną. Już wtedy interesowało  mnie szukanie wspólnego mianownika architektury i muzyki. Do tego doszła bioenergia, radiestezja, promieniowanie kształtu.
Jako muzyka fascynował mnie wpływ dźwięku na nasze ciało, a więc oddziaływanie częstotliwościami, terapie dźwiękiem, kamertony.
I znowu wspólny mianownik tym razem bardziej mierzalny : złoty podział odcinka, właściwości fizyczne drgającej struny, Pitagoras, złota geometria, fraktale i co tam jeszcze…


Hipoteza Swierdłowa mówi, że na język Hiperprzestrzeni składają się tylko trzy elementy: dźwięk, kolor i archetypy czyli figury geometryczne .  W tak prosty sposób zakodowane jest wszystko , co istnieje, wszystkie przejawy energii wypełniające Wszechświat. Jednocześnie ta niesłychana ilość ukrytych danych  jest odczytywana z taką samą precyzją dzięki urządzeniu w którym fizyka kwantowa znajduje swoje potwierdzenie – dzięki Quantecowi.
Quantec rozszyfrowując Język Hiperprzestrzeni i daje nam unikalny wgląd w nasze pole biologiczne –  tysiące  zmieniających się, pulsujących i wibrujących częstotliwości. Następnie przekłada to  na zbiór znanych nam symboli, rzeczy, uczuć, pojęć i procesów myślowych. Pozwala nam dotknąć tego, co wydaje się niepoznawalne…

Praca z Quanteciem to niebywałe zderzenie tych wszystkich tematów i nadzwyczjny wgląd w naszą rzeczywistość. To często wejście inne światy, uchylenie zasłony . Bo właściwie wokoł wszystko jest nam dane , wszystko jest otwarte, czytelne , niesłychanie logiczne i doskonałe. Tylko sięgnąć.
Jestem bardzo wdzięczna losowi, że mogę codziennie realizować moją chęć pomocy ludziom i jednocześnie zgłębiać tajemnice energii.
W mojej pracy Quantec potwierdza ponadwymiarową prawdę języka Hiperprzestrzeni -dżwieku, koloru i archetypu. W każdej terapii Quanteca ta siła pracuje ” Dla dobra całości”.

Małgorzata Bińczycka

Nieznany Świat

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *