Terapia Hidden Mind wywodzi się z kinezjologii wibracyjnej. Składa się z dwóch części : testowania werbalnego oraz korekcji dźwiękami. Dżwięki – specjalnie wybierane z tysięcy częstotliwości, stanowiły kiedyś trzon terapii Camerona Dawsona, część testowa natomiast została opracowana i poszerzona przez Toma Griffina – Irlandczyka zajmującego się  naturalnymi terapiami, twórcy kilku autorskich metod.

Jak wygląda sesja Hidden Mind?

Podczas terapii sprawdzam cały organizm człowieka: półkule mózgowe – czy są prawidłowo zintegrowane, czy kości czaszki zrosły się prawidłowo, czy wszystkie kręgi są w odpowiednim ułożeniu, a płyn mózgowo rdzeniowy cyrkuluje z odpowiednią częstotliwością. W jakim stanie są pola auryczne, czakry. Sprawdzam też czy są istnieją jakieś problemy dziedziczne, które mogłyby zakłócać pracę meridianów. Czy rozwój płodowy przebiegał prawidłowo, czy organizm poprawnie rozkodowywał informacje zawarte w DNA. Jesli pracujemy z problemem zdrowotnym czy też sytuacją życiową, sprawdzam co mówi ciało, gdzie są blokady, ból fizyczny, ale też gdzie odczuwamy skumulowane emocje. Komunikuję się  bezpośrednio z podświadomością, umysł podświadomy bowiem, to najpewniejsze źródło informacji o nas samych.  Wszystko co kiedykolwiek doświadczaliśmy jest w nim zapisane. Mózg świadomy stanowi zaledwie 17 procent całego mózgu, a kontroluje tylko 4 procent naszych zachowań. resztę, czyli 83 % stanowi umysł podświadomy i tam zapisane są wszystkie nasze traumy, stresy, przeżycia i emocje. Jestem w stanie do nich dotrzeć, nie wprowadzając osobę w przeżywanie powtórne traumy.

Niedocenianą przyczyną problemów zdrowotnych, neurologicznych czy psychicznych jest brak synchronizacji półkul mózgowych. Dziewięciomiesięczny organizm powinien być już całkowicie zsynchronizowany, półkule zintegrowane, układy podłączone. Ale dzieje się tak niezwykle rzadko. Moim celem jest przywrócenie stanu w którym obie półkule są podłączone w 100% do ciała migdałowatego. Dzięki temu wysyłana jest prawidłowa informacja do ciała, które samo się koryguje. dzięki uruchomieniu procesu samoleczenia. Komórki odradzają się już z prawidłową informacją. W naszym ciele bowiem od urodzenia zawarty jest program jak mają się odbudowywać. odblokowanie tych możliwości powoduje , że odradzamy się ciągle na nowo już bez chorób czy nieprawidłowości. . Każda nasza tkanka i organ wymieniają swoje komórki, dotyczy to nawet neuronów , które potrafią odtwarzac swoje połączenia i regenerować otoczki mielinowe. Należy być jednak cierpliwym, bo te procesy wymagają czasu.

Dźwięki które pomagają wprowadzić korekcję do ciała są wyjątkowymi wibracjami. Grane na różnych instrumentach wywodzą się z wielu starych kultur i były stosowane przez mnichów i szamanów do uzdrawiania. Nie znajduję odpowiedzi na pytanie dlaczego te, a nie tysiące innych – wydawałoby się równie ciekawych częstotliwości potrafią komunikować nasze pola pomiędzy sobą lub sięgać do poziomów absolutu.

W metodzie Hidden Mind znalazłam większość z tego czego poszukiwałam przez lata :  kontakt z podświadomością, wykorzystanie ludzkiego ciała jako narzędzia, które potrafi wskazać każdemu jego indywidualny problem, udział świadomości w procesie samoleczenia oraz niesamowicie działające wibracje, które integrują te wszystkie poziomy.

Małgorzata Bińczycka

Tel.: 692 799 631
E-Mail: info.aura@tlen.pl

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *