Hipoteza Swierdłowa mówi, że tylko trzy elementy : dźwięk, kolor i archetypy czyli figury geometryczne  składają się na język Hiperprzestrzeni.  W tak prosty sposób zakodowane jest wszystko , co istnieje, wszystkie przejawy energii wypełniające Wszechświat. Jednocześnie niesłychana ilość zakodowanych danych , całe otaczające nas bogactwo może zostać  odczytane z taką samą precyzją dzięki urządzeniu w którym fizyka kwantowa znajduje swoje potwierdzenie, a elementy języka Hiperprzestrzeni są dokładnie przetłumaczone na obrazy i pojęcia zrozumiałe dla naszych zmysłów.  Tym urządzeniem jest  Quantec.

Emanacja energetyczna organizmów żywych jest wypadkową częstotliwości tkanek, organów, poszczególnych komórek. Wielką moc sprawczą mają myśli.  Nasza rzeczywistość  w każdym języku w jakim mówimy i myślimy na Ziemi, czy jest to Głagolica,  starogrecki, aramejski czy Sanskryt  zdaje się być wykreowana siłą pierwszych słów Biblii : „Na początku było Słowo” i istnieje w przestrzeni w postaci  częstotliwości dźwięków , kolorów i archetypów.

Quantec rozszyfrowuje Język Hiperprzestrzeni i daje nam unikalny wgląd w nasze pole biologiczne, na które składają się tysiące  zmieniających się, pulsujących i wibrujących częstotliwości. Następnie przekłada to spektrum częstotliwości na zbiór znanych nam symboli, rzeczy, uczuć, pojęć i procesów myślowych. I daje wgląd w niepoznawalne dotąd naszymi zmysłami obszary otaczającego nas biopola.
Większość zdarzeń pojawia się nam w naszym życiu bez uświadomienia sobie przyczyny. Z czasem orientujemy się, że nie wszystkie one są z nami zharmonizowane, że niesiemy z sobą nieznane nam dziedzictwo przodków,  dobre i złe wspomnienia z poprzednich wcieleń, programy i obciążenia. „W czasie istnienia ludzkości powstało wiele samoniszczących, destrukcyjnych  programów, które często potrafią się  aktywować, na przykład gdy myślimy negatywnie. Proces ten zaczyna się niezauważalnie, bo na poziomie struktur informacyjnych do których człowiek nie sięga swoją percepcją. Dopiero z czasem schodzi on do poziomu energetycznego i do ciała fizycznego. Silny stres, zapiekłe urazy, negatywne emocje powodują deformację struktur biopola i poważne choroby” („Diagnostyka karmiczna” M. Ogorevic).

Widzimy jednak wszyscy, że w większości przypadków leczone są tylko symptomy chorób. Nikt nie stara się dociec do pierwotnych ich przyczyn, które zresztą spychane w podświadomość , latami wypierane i przepędzane z miejsca na miejsce są prawie nie do odtworzenia. 
Quantec jest unikalnym urządzeniem, które przychodzi nam w tym z pomocą. Diagnoza Quanteca jest bowiem diagnozą energetyczną, co oznacza, że dostajemy obraz wibracji których organizm potrzebuje teraz, aby zharmonizować problem. Dziś mogą one nijak się mieć do pierwotnej przyczyny, ale jak po nitce do kłębka często możemy do niej dojść.   Droga ta jest może nie najkrótsza, ale jakże zbawienna dla zdezorientowanego organizmu. Są też inne możliwości – gdy udaje się znaleźć słowo – klucz – wtedy proces zdrowienia jest błyskawiczny.
Czyszczenie przeszłości i harmonizacja naszego pola biologicznego następuje na równocześnie na poziomach ciała fizycznego, eterycznego, astralnego, psychiki i duszy. Moja praktyka terapeutyczna codziennie potwierdza te umiejętnosci Quanteca.

Według znanej terapeutki Ann Brennan proces uzdrawiania polega na :
-równoważeniu biopola,
-zmianie przyzwyczajeń życiowych
-zajęciu się pierwotnym zaburzeniem psychiki, które spowodowało chorobę

O ile zmienić nasze przyzwyczajenia możemy sami, o tyle zrównoważenie naszego biopola, gdy nie mamy jego dostatecznej świadomości jest trudne.  Możemy zyskać tę świadomość poprzez medytację i stosowanie różnych technik umysłu. Ale w naszym biopolu są też oddziaływania agresywnie wrogie, klątwy, blokady i wręcz świadomie nam serwowane wiadomości podprogowe, negatywne myślokształty, chemi-trails, modyfikowana żywność i wiele wiele innych. Arsenał środków , którymi Quantec może ochraniać biopole człowieka też jest duży, ja sama często stosuję częstotliwości ochronne tarcz, run, afirmacji, a przede wszystkim minerałów i promieniowania kształtu.

Niektórzy uważają, że większość pracy nad swoją psychiką człowiek powinien wykonać sam i Quantec niewiele tu jest pomocny. Problem w tym, że nasze własne blokady są często dla nas nieprzekraczalne. Przypomnijmy sobie ile razy słyszeliśmy słowa : „myśl pozytywnie, a wszystko się zmieni”… „Wizualizuj sobie, że masz świetna pracę” –  w sytuacji gdy ktoś jest bezrobotny. To trochę tak, jakbyśmy chcieli podnieść się sami za włosy.
Quantec czyszcząc nasze biopole wzmacnia je i często nadaje właściwy impuls do zmian. Procesy samouzdrawiania mogą być rozpoczęte przez wysłanie wibracji leku przeciwlękowego, czy afirmacji przeciwnej do naszych negatywnych myśli. Nadanie częstotliwości eliminującej pasożyty, bakterie czy grzyby, które zatoksyczniają nas i zabierają energię życiową, da nam siłę do rozpoczęcia porządków w tym obszarze.  Możemy unieszkodliwić klątwę – to przecież nic innego jak wrzucone kiedyś w nasze biopole słowo – w postaci częstotliwości trzymające się przy nim i blokujące je. Gwoli prawdy należy też dodać, że są też klątwy trudne lub niemożliwe do usunięcia.

Możliwości Quanteca są naprawdę nieograniczone. Oprócz znajdowania i harmonizowania dysfunkcji w ciele fizycznym w mojej praktyce terapeutycznej zawsze poprawiam krążenie energii w ciele eterycznym, udrażniam meridiany sięgając często do kamertonoterapii, akupresury. Wysyłając wibracje leków  Quantec przekaże tylko korzystne częstotliwości, nie ma więc możliwości wywołania skutków ubocznych. Nieocenione to dla wszystkich , którzy skazani są na branie leków farmakologicznych, gdzie lista skutków ubocznych często przekracza listę korzyści!  Długo można by wymieniać  korzystne działania terapeutyczne : choćby określenie czy dany lek ma właściwe działanie na osobę i dobranie dawki. Diagnozowanie i pomoc zwierzętom – one przyjmują energię wspaniale i nie blokują jej swoim negatywnym myśleniem, ochrona miejsca życia przed promieniowaniem geopatycznym, jak też przed agresja osób z otoczenia. Nietypowe sukcesy Quanteca to poprawa jakości wody, a nawet dosuszenie zalanego niegdyś domu. Arsenał środków , które można wysyłać wibracyjnie stale uzupełniam w miarę jak na rynku pojawiają się nowe możliwości : mieszanki ziołowe z Himalajów, produkty tachionizowane, suplementy, nie wspominając o esencjach Andreasa Korte czy wizerunkach kręgów zbożowych. I chyba te ostatnie – wybierane zresztą często do terapii przez Quanteca potwierdzają ponadwymiarową prawdę archetypów języka Hiperprzestrzeni – siłę oddziaływania prostej figury geometrycznej. W każdej terapii Quanteca ta siła pracuje ” Dla dobra całości”.

Małgorzata Bińczycka

Nexus

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *